ODSTĄPIENIE OD UMOWY I ZWROT ZAMÓWIENIA ODSTĄPIENIE OD UMOWY I ZWROT ZAMÓWIENIA ODSTĄPIENIE OD UMOWY I ZWROT ZAMÓWIENIA

ODSTĄPIENIE OD UMOWY I ZWROT ZAMÓWIENIA

ODSTĄPIENIE OD UMOWY I ZWROT ZAMÓWIENIA

  1. Przysługuje prawo do odstąpienia od umowy sprzedaży w ciągu 14 dni od dnia dostarczenia zamówienia. Do paczki należy dołączyć formularz odstąpienia od umowy. Wzór można pobrać poniżej. Możesz go wypełnić i odesłać przesyłkę na nasz adres: ul. Dąbrowskiego 44, 59-930 Pieńsk, +48 605 637 726.
  2. Bezpośrednie koszty związane ze zwrotem artykułów w związku z odstąpieniem od umowy ponosi Konsument.
  3. Zwrotu płatności za zamówienie dokonamy w ten sam sposób, jakiego użyłeś do zapłaty, w przypadku płatności za pobraniem zwrot będzie dokonany na konto bankowe.


SKŁADANIE REKLAMACJI

  1. Jeśli zakupiony produkt posiada wady, możesz zgłosić jego reklamację. Do jej złożenia potrzebny Ci będzie dowód zakupu (np. faktura, potwierdzenie zamówienia, ect.).
  2. Pamiętaj, że przy odbiorze zamówienia masz możliwość sprawdzenia dostarczonej przesyłki w obecności kuriera. W przypadku dostawy do paczkomatu InPost, zalecamy sprawdzenie przesyłki podczas jej odbioru, przy paczkomacie. Jeśli dostrzeżesz wady, zniszczenia lub uszkodzenie opakowania lub produktów, postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie paczkomatu InPost.
  3. Zalecamy, by reklamacje z tytułu wad, zniszczeń lub uszkodzeń przesyłki niewidocznych podczas odbioru paczki składać bezpośrednio do nas. Rekomendujemy, by składać zgłoszenia reklamacji na naszego maila: shop@delamourpresents.com


W przypadku dodatkowych pytań, zapraszamy do kontaktu.

Znajdź idealny prezent na naszym Instagramie

Znajdź prezent dla ukochanej osoby i zainspiruj się prezentami De Lamour.
@lamour.presents

Zasubskrybuj

Zarejestruj się, by otrzymywać informacje od De L’amour Presents. Bądź tym pierwszym, który dowie się o nowościach, wyprzedażach, promocjach i nie tylko!